KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10827366

nr 1082 7366

Etsning

Oidentifierad konstnär, signerad, Landskap, signerad, motivet: 13x18

Utrop:

300 kr

måndag 9 januari 2017
kl 18:31:42